Kezdőlap

FELVÉTELI

A Kerényi Károly Szakkollégium tagfelvételt hirdet a 2013/14-es tanév második

szemeszterére.

Olyan egységes osztatlan vagy BA/MA képzésben résztvevő bölcsész hallgatók jelentkezését várjuk, akik egyetemi tanulmányaik mellett önálló kutatást végeznek a bölcsészettudomány vagy a társadalomtudomány bármely területén.

A felvételi egy írásbeli és egy szóbeli részből áll. Írásban legalább 1, maximum 2 oldalas munkatervet és hozzá tartozó minimum 5 elemes bibliográfiát várunk, amely iránymutató a hallgató következő féléves munkájára nézve. Valamint 2 darab tanári ajánlást.

A szóbeli forduló alkalmával a jelentkező beszélgetésben vesz részt a bíráló bizottsággal.

A munkatervek és jelentkezési űrlapok leadási határideje: 2014. február 10.

Leadás módja:

a PTE BTK Filozófia Tanszékén Bagi Zsolt nevére (személyesen vagy postai úton a 7624 Pécs,
Ifjúság útja 6. címre

ÉS

A jelentkezési űrlap letölthető: http://kerenyi.btk.pte.hu/a-kerenyirol/felvetelizoknek

Soós Kinga
KKSzK Főszenior