Kezdőlap

Megjelent! - Annona Nova VIII.

Megjelent  saját kiadású tanulmánykötetünk, az Annona Nova, immáron nyolcadik alkalommal. A kötet tanulmányai a bölcsészettudomány több területéről kerültek ki, a Szakkollégium tagságának éppen megvalósult kutatásai alapján. A kötet szerkesztésének munkájából is kivették a részüket a hallgatók (Máté Zsolt, Rétfalvi P. Zsófia, Szanyi-Nagy Judit, Vilmos Eszter, Vörös Eszter). Bízunk benne, hogy szakmai minőségben fölérhet majd az olvasói elvárásokhoz. Ezúton szeretnénk megköszönni a közreműködést tagságunknak, szerkesztőinknek, lektorainknak és a borítót megtervező Szanyi-Nagy Juditnak.

A kötet kiadása a Nemzeti Tehetségprogram támogatásából az NTP-SZKOLL-15-0041-es pályázat keretében valósult meg.