Büszkeségeink:

Kövess minket!



Eredményeink

2013/2014
KTDK (tavasz)
W. Nagy Zsófia - I. hely - Esztétika
Szakál Katalin, Bodrogai Dóra - II. hely - Irodalom I.
Zsupos Norbert - II. hely - Irodalom II.
Ferenczy Nikolett - III. hely - Irodalom II.
Simon Attila - I. hely - Neveléstudomány
Szanyi-Nagy Judit - II. hely Neveléstudomány

VMTDK
Csönge Tamás - I. hely - Humán II.
Főfai Rita - I. hely - Humán III.
Schelhammer Zsófia - I. hely - Humán IV.
Horváth Gábor - I. hely - Humán IV.
 
ETDK
Hénics Fruzsina - különdíj - Filmművészet, fotóművészet, média
Kocsis Árpád - dicséret - Filozófia
Takács Dóra Katalin - III. hely - Magyar irodalomtudomány I.: Irodalomelmélet és kortárs magyar irodalom 1.
Szakál Katalin - II. helyezés - Magyar irodalomtudomány I.: Irodalomelmélet és kortárs magyar irodalom 2.
Vilmos Eszter - II. hely - Magyar irodalomtudomány I.: Irodalomelmélet és kortárs magyar irodalom 2.
Szávold Brigitta - III. hely - Magyar irodalomtudomány II.: Régi és klasszikus magyar irodalom
Schelhammer Zsófia - II. hely - Magyar irodalomtudomány II.: Régi és klasszikus magyar irodalom
Németh Dániel - III. hely - Magyar nyelvtudomány
Kovács Krisztina Rita - dicséret - Szociológia és antropológia
Szakál Katalin - Bodrogai Dóra - II. hely - Szociológia és antropológia
 
2012/2013
OTDK
Bozsoki Petra - I. hely - Modern Magyar Irodalom II.
Schelhammer Zsófia - II. hely - Régi Magyarországi Irodalom I.
Pálfy Eszter - II. hely - Régi Magyarországi Irodalom II.
Hovanec Zoltán - III. hely - Kortárs Magyar Irodalom I.
Szabó Viktórira - különdíj - Vizuális kultúra
Tuboly Ádám Tamás - I. hely, Pro Scientia Aranyérem - Filozófia II.
 
VMTDK
András Csaba - I. hely - Humán II.
Tórizs Eszter - I. hely - Humán IV.
 
ETDK
Jaksa Csaba - díjazott - Régi és klasszikus magyar irodalom szekció
Főfai Rita - - díjazott - Régi és klasszikus magyar irodalom szekció
Soós Kinga - I. hely - Filozófia
 
2011/2012
KTDK (tavasz)
Bihari Szilvia Anna - III. hely - esztétika
András Csaba - I. hely - Kommunikáció és médiatudomány/film
Márjánovics Diána - I. hely - esztétika
Mátyási Róbert - II. hely - filozófia
Nagy Mátyás - I. hely - filozófia
Tuboly Ádám - I. hely - filozófia
Főfai Rita - III. hely - idegen nyelvű irodamak
András Csaba - I. hely - idegen nyelvű irodalmak
Tornai Katinka - III. hely Irodalomtudomány II.
Pálfy Eszter - I. hely - Irodalomtudomány I.
Ferenczy Zsófia - III. hely - Irodalomtudomány III.
Bozsoki Petra - I. hely - Irodalomtudomány I.
 
VMTDK
Tórizs Eszter - plenáris
András Csaba - plenáris
Kovács Benedek - plenáris
Görcsi Péter - I. hely - Humán II.
Csönge Tamás - I. hely - Humán II.
 
ETDK
Pálfy Eszter - I. hely - Magyar irodalomtudomány 1. – Régi 
és klasszikus magyar irodalom 
Bozsoki Petra - I. hely - Magyar irodalomtudomány 2. – 
Irodalomelmélet és kortárs irodalom
Simon Attila - II. hely - Magyar irodalomtudomány 2. – 
Irodalomelmélet és kortárs irodalom
 
2010/2011
OTDK
András Csaba - II. hely - Humán Tudományi Szekció
Csönge Tamás - I. hely - Humán Tudományi Szekció
Ferenczy Zsófia - II. hely, különdíj - Humán Tudományi Szekció
Forrai Katalin - III. hely - Humán Tudományi Szekció
Márjánovics Diána - II. hely - Esztétika szekció
Szabó Ernő - II. hely - Ókortörténet szekció)
Varga Ildikó - III. hely - Kulturális és szociálantropológia I.
Bihari Szilvia Anna - különdíj - Filozófia II. szekció

VMTDK
Görcsi Péter - I. hely - Bölcsészettudományok I.
András Csaba - I. hely - Bölcsészettudományok II.
 
ETDK
Galántai László - I. hely - Magyar irodalomtudomány 2. – 
Irodalom és társadalom: intermediális olvasatok
 
2009/2010
KTDK
Görcsi Péter - I. hely - Magyar és világirodalom I.
Mátyási Róbert - I. hely - filozófia
András Csaba - II. hely - Magyar és világirodalom I.
Balassa Zsófia - II. hely - Magyar és világirodalom II.
Zsembery Borbála - II. hely - Magyar és világirodalom II.
Galambos Attila - II. hely - Társadalomtudomány
Márjánovics Diána - II. hely - Esztétika
Zárdai István Zoltán - II. hely - Filozófia
Csönge Tamás - III. hely - Kommunikáció és médiatudomány
Steiner Dóra - III. hely - Filozófia
 
VMTDK
Csönge Tamás - I. hely - Bölcsészettudományok I.
 
2008/2009
OTDK
Gyarmathy Ákos - I. hely - Filozófia I.
Rauschner Edina - I. hely - Irodalomelmélet II
Forgács Gábor - II. hely - Angol leíró és elméleti nyelvészet
Frindt Levente - II. hely - Angol leíró és elméleti nyelvészet
Gerencsér Diána - II. hely - Kulturális és szociálantropológia
Rauschner Edina- II. hely - Kulturális és szociálantropológia
Makk Krisztina - III. hely - Filozófia I.
Tóth Viktória - III. hely - Művészeti és művészettudományi
Zárdai István Zoltán - III. hely - Filozófia I.
 
2007/2008
KTDK
Gerencsér Diána - I. hely - Kulturális antropológia, néprajz szekció
Somfai Katalin - I. hely - Klasszikus Irodalomtörténet szekció
Szalay Dávid - I. hely - Modern Irodalomtörténet szekció
Zárdai István Zoltán - I. hely - Filozófia szekció
Kocsis Éva - II. hely - Filozófia szekció
Ritter György - II. hely - Kommunikáció, médiatudomány, Filmelmélet,filmtudomány
Szendrő Júlia Eszter - II. hely - Filozófia szekció
Erdős Zoltán - III. hely - Történelem szekció
Fekete Richárd - III. hely - Modern Irodalomtörténet szekció
Makk Krisztina - III. hely - Filozófia szekció
 
2006/2007
OTDK
Láng Attila - I. hely - Filozófia 1. szekció
Ritter György - különdíj - Filmtudományi szekció
Szendrő Júlia Eszter - különdíj - Filozófia 2. szekció
 
2005/2006
KTDK
Szendrő Júlia Eszter - I. hely - Filozófia szekció
Forgács Gábor - II. hely - Filozófia szekció
Láng Attila - III. hely - Filozófia szekció
Lakcsik Attila - III. hely - Pedagógia szekció
 
2004/2005
OTDK
Kasznár Veronika Katalin - I. hely - Kommunikációtudomány szekció
Gyarmathy Ákos - II. hely - Filozófia szekció
Varga Péter - II. hely - Kommunikációtudomány szekció
Kasznár Veronika Katalin - II. hely - Kulturális Antropológia szekció
Ritter György - különdíj - Filmtudomány szekció
 
2003/2004
KTDK
Kasznár Veronika Katalin - II. hely - Társadalomtudományi szekció
Balikó Gergely - II. hely - Modern irodalomtörténet és irodalomelmélet szekció
 
2002/2003
OTDK
Horváth Péter - I. hely - Humán Tudományok Szekciója
Kiss Miklós - I. hely - Társadalomtudományi szekció:
Kruzslic Anita - II. hely - Társadalomtudományi szekció
Tófalvy Tamás - II. hely - Társadalomtudományi szekció
Kovács Balázs - III. hely - Művészeti és Művészettudományi Szekció
 
2000/2001
OTDK
Danka István - II. hely - Társadalomtudomány
Gábor Lívia- II. hely - Társadalomtudomány
 
1998/1999
OTDK
Rácz Péter- I. hely - Humán Tudományok Szekció
Szommer Gábor- I. hely - Humán Tudományok Szekció
Györök Edina - I. hely - Humán Tudományok Szekció
Varjaskéri Viola - I. hely - Társadalomtudományi Szekció
Garai Zsolt - I. hely - Társadalomtudományi Szekció
Bagi Zsolt - II. hely - Humán Tudományok Szekció
Kis Gábor Zoltán - II. hely - Humán Tudományok Szekció
Pólya Tamás - II. hely - Társadalomtudományi Szekció
Böhm Gábor - III. hely - Humán Tudományok Szekciója
Horváth Gergely - III. hely - Társadalomtudományok Szekció
Csekő Csilla - különdíj - Társadalomtudományi Szekció

1996/1997
OTDK
Németh Csaba - Pro Scientia Aranyérem - Társadalomtudományi Szekció
Pólya Tamás - Pro Scientia Aranyérem - Társadalomtudományi Szekció
Garai Zsolt - I. hely - Társadalomtudományi Szekció
Kiss Gábor Zoltán - I. hely - Humán Tudományok Szekció
Bagi Zsolt - II. hely - Humán Szekció
Tóth Orsolya - III. hely - Humán Tudományok Szekció

1994/1995
OTDK
Mihályfi Márta - I. hely - Humán Tudományok Szekció
Németh Csaba - I. hely - Társadalomtudományi Szekció
Kiss Gergely - III. hely - Humán Tudományok Szekció
Bálint Ágnes - különdíj - Társadalomtudományi Szekció
Györök Edina - különdíj - Társadalomtudományi Szekció
Vörös Andrea - különdíj - Humán Tudományok Szekció
joomla template 1.6